ROMANTYCZNA SESJA ŚLUBNA MARTYNY I PIOTRA W MAGICZNYM LESIE

Romantycznie, klimatycznie, w uroczym otoczeniu natury – sesja ślubna w lesie – taka będzie fotorelacja dzisiejszego wpisu.

Jakie miejsce wybrać na sesję ślubną w plenerze?

Wybór miejsca na plener po ślubie jest kluczowym elementem. Bywa to czasami nie lada wyzwaniem. Dlatego by oszczędzić kłopotu naszym parom, bardzo często podpowiadamy im, gdzie moglibyśmy się wspólnie wybrać. Pomysłów na ciekawe i urocze miejsce na zdjęcia jest mnóstwo (już wkrótce powstanie o tym szczegółowy poradnik). Zdarza się również, że Państwo Młodzi mają swoje ulubione bądź wymarzone miejsce. I w takiej sytuacji sprawa jest prosta. Zawsze wcześniej na spokojnie konsultujemy z Młodą Parą jakie są ich oczekiwania. I ostatecznie wspólnie ustalamy odpowiednie miejsce.

Czy sesja ślubna w lesie to dobry pomysł?

Świetnie jest realizować sesje, która nawiązuje do Waszych zainteresowań. I tak było w przypadku naszych dzisiejszych bohaterów – Martyny i Piotra. Z racji tego, że Pan Młody jest zawodowo związany z leśnictwem, a Panna Młoda marzyła o zdjęciach w paprociach i łanach zbóż, to sesja ślubna odbyła się w lesie oraz zbożu w promieniach zachodzącego słońca.

Udało się nam znaleźć idealne miejsce. Z tego względu, że Martyna i Piotr nie mieli możliwości wybrać się gdzieś daleko na zdjęcia, plener musiał odbyć się w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Ale na szczęście w okolicach Tarnowa można znaleźć naprawdę wiele urokliwych terenów. Pogoda tego dnia sprzyjała i dzięki temu wspólnie stworzyliśmy wspaniałą sesję zdjęciową, pełną miłości, uczuć i magii …
Dużą przyjemnością było fotografować to piękne uczucie pomiędzy Martyną a Piotrem. Magia, którą zatrzymaliśmy w kadrach, to właśnie ich
miłość. To ona rodzi piękne chwile i łączy serca. To w jaki sposób na siebie patrzyli czy przytulali się do siebie było wyjątkowe.

A teraz zobaczcie fotorelację z naszej wspólnej sesji fotograficznej. Mamy nadzieję, że zdjęcia się Wam spodobają.

Tak naprawdę piękna i niezapomniana sesja ślubna może powstać nawet kilka kilometrów od Waszego domu, zwłaszcza jeżeli nie macie możliwości wybrać się gdzieś daleko i na dłuższy czas. Bo to nie miejsce jest kluczowym elementem w sesji po ślubie. To Wy jesteście najważniejsi, Wasze emocje i relacja między Wami. To Wy odgrywacie główną rolę.
Każdy jest wyjątkowy i Wasze uczucie również. Wszystkie plenery różnią się od siebie, bo to Wy tworzycie w ogromnym stopniu ich klimat.

Marzysz o podobnej sesji ślubnej w lesie bądź na łonie natury, a może interesuje Cię sesja narzeczeńska? Zobacz naszą ofertę bądź skontaktuj się z nami. Porozmawiamy i ustalimy szczegóły 🙂

3 wpisy - “ROMANTYCZNA SESJA ŚLUBNA MARTYNY I PIOTRA W MAGICZNYM LESIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *