WIOSNA, ACH TO TY – sesja kobieca w plenerze

Sesja kobieca w plenerze to oryginalny upominek dla Twojej ukochanej kobiety! To także wyjątkowy podarunek dla mamy, siostry, przyjaciółki czy chociażby dla siebie samej.

Sesja kobieca w plenerze – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Powodów znalazłoby się dużo. Jednak chyba najważniejszym jest to, żeby w końcu zrobić coś tylko dla siebie. Sesja to chwila relaksu i oderwania się od codziennych spraw. Nie ma znaczenia to, ile masz lat, czy nosisz rozmiar XS czy L, choćby to, czy jesteś singielką, żoną, mamą – każda kobieta zasługuje i potrzebuje dowartościować się i poczuć wyjątkowo. Nasza w tym głowa, żebyś odkryła w sobie swoją atrakcyjność i kobiecość. Każda kobieta tego pragnie, a sesja kobieca jest fantastyczną okazją, żeby spełnić to marzenie. Poza tym, to dla Was oryginalna pamiątka na długie lata albo prezent dla swojego partnera. Może to być sesja kobieca w plenerze, ale także w studio czy lifestylowa w domu.

Kiedy zrobić kobiecą sesję w plenerze?

Jeżeli zapytalibyście nas jaka pora roku jest najlepsza na sesję zdjęciową w plenerze, to nasza odpowiedź brzmiałaby: WIOSNA 🙂 oczywiście nie ujmując przy tym pozostałym trzem porom swojego uroku. Wiosna to piękny czas na plenerowe sesje fotograficzne. Przyjemna temperatura, a dni coraz dłuższe. Wszędzie kolorowo za sprawą kwitnących kwiatów, krzewów i drzew, a zieleń traw jest cudownie świeża i soczysta. Większość z nas czuje się wtedy jakoś lepiej, jesteśmy pełni optymizmu i nowej energii. Warto wykorzystać ten moment, gdzie wszystko wokół budzi się do życia. Wtedy każde miejsce jest dobre na sesję zdjęciową. Lubimy wiosnę, ale każdy z nas jest inny i całe szczęście! 🙂 Ktoś kocha lato, a inny jesień czy zimę. Każda pora roku jest dobrym momentem na kobiecą sesję w plenerze.

POWIEW WIOSNY – SESJA PORTRETOWA KOBIETY W KWITNĄCYCH DRZEWACH

Śpiew ptaków, zapach kwiatów, powiew ciepłego powietrza – WIOSNA. Sesja zdjęciowa odbyła się oczywiście w plenerze wśród kwitnących drzew i rzepaku w blasku zachodzącego słońca. W roli głównej wystąpiła Kinga, z którą mieliśmy przyjemność, spotkać się już po raz kolejny. Kinga jest przesympatyczną i kreatywną osobą, a chwile z nią spędzone, nie są nigdy czasem straconym. To wyjątkowo urocza kobieta, pełna wdzięku i klasy. Ktoś kiedyś pięknie powiedział, że kobiety są jak kwiaty. Miał rację. Wszystkie kwiaty są piękne na swój sposób, tak jak kobiety. Tak! Każda z nas ma w sobie coś wyjątkowego <3<3 Sesja fotograficzna wyszła obłędnie. Magia światła stworzyła cudowny klimat. Zobaczcie!

Piękna kobieta w białej sukience na łące podczas kobiecej sesji w plenerze o zachodzie słońca.
Kobieta o zachodzie słońca podczas sesji kobiecej w plenerze

Drogie Panie, jeżeli chciałybyście poczuć się tak jak Kinga, kobiece i wyjątkowe, a do tego ciekawie i przyjemnie spędzić czas, PISZCIE DO NAS! Drodzy Panowie, jeżeli szukacie nietuzinkowego prezentu dla swojej “połóweczki” np. na urodziny, dzień Kobiet, Walentynki czy choćby bez żadnej szczególnej okazji, to sesja zdjęciowa będzie idealnym pomysłem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *