Sesja rodzinna lifestyle

SESJA RODZINNA LIFESTYLOWA

Rodzina – tu zaczyna się życie, a Miłość nigdy nie kończy.” Tym razem zapraszamy Was do domu przecudnego Fabianka oraz jego rodziców – Joanny i Michała. Mieliśmy
przyjemność wykonać dla nich rodzinną sesję zdjęciową. Czym jest rodzinna sesja lifestylowa dowiesz się poniżej.

Bardzo lubimy domowe sesje lifestylowe, ponieważ pokazują prawdziwe
życie. Ten klimat i emocje – miłość, szczęście – jakie panują podczas sesji są niepowtarzalne. Przez to, że zdjęcia wykonywane są u Was w domu, czujecie się swobodnie i jesteście zdecydowanie bardziej wyluzowani 🙂

Cieszymy się kiedy nasze Pary Młode (i nie tylko), wracają do nas i to w powiększonym składzie 🙂 Joanna i Michał są tego dobrym przykładem.
Jeszcze nie tak dawno byli tylko we dwójkę, a dziś dzielą swoją miłość na troje <3 Chociaż ich życie zmieniło się diametralnie, to przede wszystkim
nabrało jeszcze większego sensu. Jostein Gaarder pięknie to ujął : ” Za każdym razem, gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa.”

Ogromną przyjemnością było dla nas widzieć ich, jak razem zajmują się swoim bardzo wyczekiwanym synkiem.
Opieka nad nim sprawia im niesamowitą radość. Wzajemnie sobie pomagają i wspierają. Fabianek ma niesamowite szczęście, że ma tak kochających rodziców.

Asiu i Michale, dziękujemy Wam za zaufanie. I za kolejne ciepłe spotkanie oraz dobrze spędzony czas. Dzięki Wam Fabianek będzie miał wspaniałą pamiątkę.

Rodzice ze swoim synkiem podczas sesji rodzinnej w domu
Mama całująca ukochanego syna
Ojciec leży na łóżku z synem. Chłopczyk ma śpioszki z napisem Cały Tata

Co to jest sesja lifestylowa?

Sesja lifestylowa, to zdjęcia inspirowane życiem. To forma reportażu, ukazująca Waszą codzienność. W trakcie sesji skupiamy się na Waszych uczuciach i relacji jaka istnieje między Wami. Pokazujemy
prawdziwych Was. Bez stresu i sztucznych uśmiechów. Fotografie, które wówczas wykonujemy są naturalne, bez specjalnego pozowania, przepełnione Waszymi emocjami. Staramy się złapać w kadr cząstkę Was, Waszej rodziny, zainteresowań, po prostu Waszą historię. Bo przecież to jest najważniejsze.
Będzie nam niezmiernie miło, jeśli zaprosicie nas do siebie, abyśmy mogli złapać w kadr wyjątkowe momenty z życia Waszej rodziny, abyście po latach mogli wrócić z radością i wzruszeniem do tych chwil.

Rodzice siedzą przytuleni na łóżku trzymając syna, czytają książkę
mały chłopiec w zabawnym ubraniu
Tata i syn patrzą sobie w oczy podczas sesji rodzinnej lifestylowej
Ojciec trzymający na rękach swojego syna na sesji rodzinnej w domu
Mama trzymająca swojego syna na rękach podczas rodzinnej sesji Lifestylowej
Sesja rodzinna lifestyle

A może Wy również myśleliście kiedyś o takiej sesji zdjęciowej? Brakuje Wam wspólnych rodzinnych zdjęć? Może nie macie pomysłu na prezent dla swojej przyjaciółki, która nie dawno została mamą? Taka sesja zdjęciowa będzie wspaniałym podarunkiem. Zobacz naszą ofertę albo skontaktuj się z nami. Po sesji wybrane zdjęcia i oprawione w ramę, będą idealną dekoracją Waszego domu.

Chcecie dowiedzieć się szczegółów jak wygląda rodzinna sesja lifestylowa? Jak do tego podejść, jak się przygotować itp.? Być może uważacie, że Wasz dom czy mieszkanie nie nadaje się na taką sesję. W takim razie śledźcie naszego bloga, wkrótce pojawi się obszerny wpis na ten temat i rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości.

Cieszmy się z małych rzeczy. Bo to właśnie one są najcenniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *