Oferta ślubna

 

Fotoreportaż ślubny

Swoją ofertę kierujemy do Par poszukujących świeżego i kreatywnego spojrzenia na fotoreportaż ślubny. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że w naszym portfolio nie znajdziecie przesadnie pozowanych i sztucznie wyglądających fotografii. Stawiamy na naturalność, która zawsze będzie ponadczasowa. Często odchodzimy od utartych schematów. Wesela w stylu slow wedding to to, co lubimy najbardziej. Jesteśmy dobrymi obserwatorami i potrafimy wyłapać najlepsze kadry z przygotowań, ślubu oraz wesela. Plener ślubny to fotoreportaż subtelnych i pełnych emocji kadrów, z nowoczesnym spojrzeniem! To przede wszystkim świetna i niezapomniana zabawa! To w jaki sposób zaaranżujemy sesję zależy tylko od Waszego charakteru i temperamentu. 

Dla nas bardzo ważny jest kontakt z Parą, taki przyjacielski 🙂 Jesteśmy osobami, które cenią sobie swobodę w relacji z Parą. Bez spiny i na luzie 🙂

Zależnie od Waszych wymagań i wcześniejszych ustaleń, fotoreportaż ślubny może obejmować zarówno przygotowania, ceremonię ślubną, wesele oraz sesję w plenerze. W trakcie całego dnia może być 1 lub 2 fotografów (bez różnicy w cenie). Ceny pakietów zaczynają się od kwoty 2650zł (przy “niestandardowym weselu” inna cena – PATRZ NIŻEJ). Poniżej przedstawiamy jeden z kilku pakietów naszej oferty, który cieszy się największą popularnością. Przy jego wyborze sesja narzeczeńska jest w atrakcyjnej cenie 🙂

PAKIET “W SAM RAZ”

  • Fotoreportaż z przygotowań do ślubu – równocześnie zdjęcia u Panny Młodej (jeden fotograf) i Pana Młodego (drugi fotograf)
  • Fotoreportaż z Błogosławieństwa Rodziców
  • Fotoreportaż z Uroczystości w Kościele/w USC/ślub w plenerze
  • Fotoreportaż z wesela do ok. 00:30 w nocy
  • Plener ślubny w tym samym bądź innym dniu

Otrzymujecie:

  • Fotografie poddane starannej obróbce graficznej na Pendrive
  • Fotoalbum 20x20cm
  • Fotografie w wydruku
  • Prywatna galeria zdjęć na naszej stronie internetowej, zabezpieczona hasłem (na okres ok. 5 miesięcy)

Pakiety możemy modyfikować, np. jeśli chcesz, żebyśmy byli krócej, napisz nam o tym. Stworzymy taki pakiet, który będzie odpowiedni dla Ciebie. 

Ponadto istnieje możliwość zamawiania dodatkowych albumów, fotoobrazów, fotoboardów.

**** W naszej ofercie istnieje również opcja FILMOWANIA (współpracujemy z kamerzystą) oraz DRON i FOTOBUDKA360 ****

ORGANIZUJESZ NIESTANDARDOWY ŚLUB I PRZYJĘCIE? Dobrze trafiłaś/eś! Dla Ciebie również mamy ciekawą ofertę, ustalaną indywidualnie. Napisz czego oczekujesz, a my stworzymy odpowiedni pakiet dla Ciebie.

W celu poznania naszej pełnej oferty wraz z cennikiem, zapraszamy do kontaktu mailowego: bapacifoto@gmail.com

 


Dojazd

Działamy głównie na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego, jednak dojazd w odległe tereny Polski, jak i zagranicy nie stanowią dla nas problemu.