SESJA ŚLUBNA W OGRODZIE BOTANICZNYM

Już od dawna chodziła nam po głowie sesja ślubna w Ogrodzie Botanicznym. I w końcu jest! Udało się! Tak po cichu, to było nasze skryte marzenie, żeby plenerowa sesja ślubna odbyła się w tym wyjątkowym klimacie Palmiarni.

Ogród Botaniczny – idealne miejsce na sesję ślubną o każdej porze roku.

Ogród Botaniczny to przepiękna przestrzeń z ogromem możliwości i różnorodności. W tym uroczym miejscu możemy zapoznać się z niezwykłym światem flory. To nie tylko kwitnące wiosną kwiaty, a jest ich mnóstwo. To także szklarnie, w których zatapiamy się w magiczny świat roślin tropikalnych, kaktusów i sukulentów. Ogród Botaniczny zachwyca swoim pięknem o każdej porze roku! Można stworzyć w nim niesamowite i bardzo urokliwe fotoreportaże.

Sesja ślubna w Ogrodzie Botanicznym

Plenerowa sesja po ślubie w Ogrodzie Botanicznym to doskonały pomysł, aby uwiecznić piękne emocje i relacje dwojga kochających się ludzi. To idealne miejsce na sesję zdjęciową, nie tylko ślubną, ale również narzeczeńską czy kobiecą. Tu zawsze będzie odpowiednia aura. Nie trzeba się martwić o to, czy dopisze pogoda. Palmiarnia czy szklarnie mają osobliwy klimat, niespotykana roślinność jest na wyciągnięcie ręki. Osobiście kochamy takie miejsca, bo oboje uwielbiamy przyrodę i to, że ciągle nas zaskakuje swoim pięknem.

Ta plenerowa sesja ślubna była wyjątkowa nie tylko dla naszej Pary Młodej, ale szczególnie dla nas. Bo spełniło się nasze kolejne marzenie – sesja zdjęciowa w szklarni i palmiarni. Zobaczcie sami czy nie warto mieć pięknych zdjęć w tak niezwykłym miejscu 🙂 Podoba Ci się nasza stylistyka zdjęć i chcesz poznać ofertę? Napisz do nas.

Widzieliście nas już na Instagramie? Jeśli nie to wpadajcie https://www.instagram.com/bapacifoto_magia_swiatla/. Zawsze dawka najnowszych fotografii naszego autorstwa 🙂

4 wpisy - “SESJA ŚLUBNA W OGRODZIE BOTANICZNYM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *