Rodzinna sesja zdjęciowa na prezent

Jaki prezent podarować swoim najbliższym? Pewnie nie jeden raz zastanawiałaś/eś się nad tym, co byłoby idealnym upominkiem dla tych, których kochasz. Wspaniale jest, gdy prezent jest wyjątkowy. Taki, który jest związany z emocjami obdarowywanych. A szczególnie gdy nie jest to rzecz, na którą często sobie pozwalamy. Rodzinna sesja zdjęciowa jest właśnie takim prezentem.

Jak wygląda rodzinna sesja fotograficzna?

Rodzinna sesja zdjęciowa to przede wszystkim fotografie w rodzinnym gronie! Pełne swobody, bez sztucznego i stresującego pozowania. To zdjęcia przepełnione pozytywnymi emocjami 🙂 Pełne miłości, uśmiechu i dobrej zabawy. Dbamy o to, żebyście czuli się z całą rodziną komfortowo. Takie zdjęcia wykonuje się w plenerze lub w domu/studio. Miejsce możemy wybrać wspólnie. Jednak najczęściej to my proponujemy najlepszą miejscówkę, która stworzy magiczne tło.

Sesja rodzinna to nie tylko zdjęcia rodziców z dziećmi. To również mogą być fotografie kilkupokoleniowe. W sesji zdjęciowej mogą uczestniczyć dziadkowie, ciocie i wujkowie 🙂 Nie ma ograniczeń do tego, kto może przyjść na zdjęcia. Takie wielopokoleniowe fotografie są naprawdę czymś wyjątkowym. Wyobraź sobie taki piękny wspólny portret Babci – Mamy – Córki. To będzie rewelacyjna pamiątka na całe życie.

Zdjęcia trwają w zależności od wybranego pakietu od pół godziny do godziny. Naszą ofertę znajdziesz tutaj. Ilość zdjęć w danym pakiecie nie jest “sztywna”. Zawsze można domówić tyle zdjęć, ile będziesz potrzebować. To Ty decydujesz, jakie zdjęcia wybierzesz z sesji 🙂

Czy każdy “nadaje się” do sesji zdjęciowej rodzinnej?

Dość często słyszymy czy to wśród znajomych, czy przypadkowo spotkanych osób, że oni – cytuję “nie nadajemy się na zdjęcia, a do tego nasze dzieci bywają kapryśne i nic nie wyszłoby z tej wspólnej sesji”. Tak na prawdę każdy nadaje się na zdjęcia. My powiemy Ci jak się ustawić i zrobić, żeby wyjść korzystnie na fotografii.

A o dzieci się nie martw! Mamy duże doświadczenie w tym co robimy, wiemy o tym, że dzieci szybko się nudzą. Sesja zdjęciowa przebiega w dużej mierze w formie zabawy, spaceru. Gdy potrzebna będzie przerwa dla Twojego Bąbelka, to w porządku 🙂 I tak w trakcie zdjęć jest bardzo dużo swobody.

I jak? Nadal zastanawiasz się czy warto wybrać się na sesję rodzinną w plenerze? Nie ma nad czym 🙂 Zadbamy o Ciebie i Twoją rodzinę, a czas sesji fotograficznej będzie mile spędzonym czasem w gronie najbliższych. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *