Sesja ślubna w Beskidzie Niskim

Sesja ślubna w Beskidzie Niskim? Czy to dobry pomysł? Czy sesja ślubna w okolicach Gorlic i Ropy może się udać? Są tam miejsca warte uwagi? Z pewnością! Niewątpliwie to idealny region na fantastyczne sesje plenerowe. Jeśli chcesz poznać ten wyjątkowy teren, to zapraszamy!

Beskid Niski – kraina łagodności

Beskid Niski to wyjątkowe pasmo górskie, znajdujące się na terenie województw: małopolskiego i podkarpackiego. Godnym uwagi jest fakt, że region ten uważany jest za najdzikszy w Polsce. Tak! Nie są to Bieszczady! Z pewnością większość osób uważa, że są to Bieszczady. Jednak Beskid Niski dzierży to miano. Jak sama nazwa wskazuje, nie znajdziemy tu bardzo wysokich górskich szczytów, bo żaden z nich (na terenie Polski) nie przekracza 1000 m n.p.m.

Jednak najpiękniejsze w tej krainie są cudowne malownicze doliny. Przemierzając szlaki i bezdroża bardzo trudno spotkać tu jakiegokolwiek turystę. Dlatego, jeżeli ktoś szuka spokoju i ciszy oraz bliskiego obcowania z unikalną przyrodą, to Beskid Niski jest idealnym miejscem.

Bogactwo kulturowe Beskidu Niskiego w znacznej części ukształtowane jest przez mieszkającą tu ludność łemkowską. Spotkamy w tym regionie drewniane cerkwie, których wnętrza zdobią liczne ikony. Nie brakuje również kapliczek, a także przydrożnych kamiennych krzyży i figur. Doliny i leśne bezdroża kryją w sobie ślady materialne po nieistniejących już wioskach oraz liczne cmentarze z I i II wojny światowej. Stare i opuszczone już sady, drzewa porośnięte mchem i spowite mgłą. Reasumując, to właśnie Beskid Niski.

Beskid Niski skrywa ogrom ciekawych atrakcji i warto poszukać informacji na temat tego tajemniczego regionu.

Sesja ślubna w Beskidzie Niskim – Julia i Daniel

Jesień. Piękne złote światło. Październik. I oni … pełni miłości Julia i Daniel.
Kochają Beskid Niski, bo w końcu tu się wychowali. Nie wyobrażali sobie, że ich sesja ślubna mogłaby się odbyć gdzieś indziej niż w tym urokliwym i tajemniczym klimacie.

I co tu dużo mówić. Z dużą radością zaakceptowaliśmy ten fakt 🙂 Od dobrych wielu lat jesteśmy zakochani w tym regionie. Często przemierzamy te dzikie i jakby zapomniane tereny, trafiając za każdym razem na niesamowite miejsca z “duszą”.

I tak w piękne październikowe popołudnie spotkaliśmy się wspólnie z Julią i Danielem. W rezultacie stworzyliśmy niezwykle czułe i baśniowe kadry, przepełnione złotym jesiennym światłem.

Zobaczcie sami jak tam jest pięknie i jak przecudnie może wyjść sesja ślubna.

Podobają Ci się takie dzikie tereny? Czy nie warto wybrać się tam na plener ślubny? Nie lubisz tłumów i rozdeptanych szlaków? Szukasz oryginalnego miejsca na plener ślubny, takiego którego praktycznie nikt nie zna? Wybierz Beskid Niski! Wybierz nas, a zabierzemy Cię w nieznaną i niesamowitą przygodę. Jesteś z Gorlic? A może pochodzisz z okolicznych miejscowości i szukasz fotografa na wesele? Zobacz naszą ofertę i skontaktuj się z nami.

A widziałaś/eś nas na instagramie? Nie? To dobry czas, aby to zmienić 🙂 Tutaj na Ciebie czekamy!

2 wpisy - “Sesja ślubna w Beskidzie Niskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *