BaPaCiFOTO – początek przygody z BLOGIEM

Czas na pierwszy post ! Post powitalny rozpoczynający naszą przygodę z blogiem !

Na początek trochę o nas.

Bapacifoto – kim jesteśmy?

Jesteśmy parą “zakochańców” – jak to zwykli mówić o nas nasi przyjaciele – zakochanych nie tylko w sobie, ale także we fotografii. To właśnie pasja fotografowania otaczającego nas świata w ogromnej mierze sprawiła, że “dwie połóweczki” złączyły się w całość 🙂 Każde zdjęcie tworzymy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Szczególnie bliski jest nam bardzo wymagający fotoreportaż ślubny.

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdej przyszłej Młodej Pary. Chcemy zatrzymać dla nich czas. Wydobyć z każdego to, co najpiękniejsze. I przede wszystkim pokazać najszczersze emocje i to, czego bez nas nie zobaczą. Uwielbiamy wykonywać dla Was różnorodne sesje fotograficzne wedle Waszych życzeń. Każda sesja zdjęciowa jest dla nas wyzwaniem i okazją na “szaleństwa” naszej kreatywności.

Trochę teorii na temat naszego bloga.

Fundamentalną częścią będą oczywiście nasze zdjęcia, głównie jako fotorelacja z sesji ślubnych. Będą też mini skróty z fotoreportaży ślubnych Par Młodych, które to właśnie nam powierzyły udokumentowanie Swojego Wyjątkowego Dnia. Zobaczycie także fotografie z sesji narzeczeńskich, portretowych czy rodzinnych. Znajdzie się wiele stylizowanych sesji naszego projektu.

Poza fotografowaniem ślubów, aparat towarzyszy nam praktycznie przez cały czas, uwielbiamy podróżować, dlatego też na naszym blogu pojawią się foteczki z naszych eskapad 🙂 Od czasu do czasu chcemy zainteresować Was ciekawostkami o rozmaitej tematyce związanej z fotografią, ale i nie tylko. Chcemy postawić na posty, które pomogą przyszłej Parze Młodej w wyborze odpowiedniego fotografa.

Mamy nadzieje, że nasze fotografie będą dla Was inspiracją !

Plener ślubny w górach zawsze jest wyjątkowy.
Sesja zdjęciowa w takich okolicznościach nie zdarza się często i dlatego zawsze jest niepowtarzalna.
Poślubna sesja zdjęciowa nad jeziorem zawsze się sprawdzi jako ciekawe miejsce na zdjęcia po ślubie i nie tylko.
Sesja zdjęciowa kobieca to świetny prezent dla samej siebie bądź dla ukochanej bliskiej osoby.
Wiosna to cudowny czas na sesję plenerową.
Sesja rodzinna lifestyle
Rodzinna sesja zdjęciowa to niezwykła pamiątka na całe życie.

2 wpisy - “BaPaCiFOTO – początek przygody z BLOGIEM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *