O nas

Cóż można o nas powiedzieć? Barbara – archeolog z zamiłowaniem do fotografii. Paweł – fotograf i grafik komputerowy. Poznaliśmy się na studiach, a połączyła nas pasja do fotografii. Tak po kilku latach stworzyliśmy … BaPaCiFOTO. Fotografujemy we dwoje, co pozwala nam na szersze spojrzenie na otaczający nas świat. Dwie różne perspektywy – kobieca i męska, dwie różne koncepcje i wyobrażenia, a to daje pewność, że żadna istotna chwila nie umknie naszej uwadze. Na co dzień jesteśmy normalnymi ludźmi, którzy lubią łamać schematy 🙂 Dla nas ważna jest autentyczność i naturalność. Lubimy podróże, odkrywanie nowych terenów, bliski kontakt z naturą.

 

Uwielbiamy wyprawy w góry, a chwile tam spędzone, dają nam ogromną siłę i radość. Potrafimy cieszyć się nie tylko z wielkich rzeczy, ale także z tych najdrobniejszych. Lubimy poznawać ludzi… WAS! Nawet nie wyobrażacie sobie, jak cieszymy się na każde nowe spotkanie z Wami. Zwykle po skończonej sesji, nie możemy się doczekać chwili, w której zobaczymy Wasze zdjęcia na ekranie monitora i zaczniemy działać.
Staramy się, aby Wasze fotografie były naturalne, bez przesadnej obróbki. Nie korzystamy z gotowych presetów, tworzymy wyłącznie własny styl. Dzięki temu możecie być pewni, że Wasze zdjęcia będą unikalne, tak samo, jak Wy jesteście wyjątkowi.