Oferta okolicznościowa

Nie tylko fotografia ślubna

Oprócz fotografii ślubnej, zajmujemy się również fotografią okolicznościową, narzeczeńską, portretową i rodzinną. Fotografując, pragniemy ofiarować pamiątkę, która pozostanie w Twojej rodzinie na pokolenia! 


Oferta

Wykonujemy różnego rodzaju sesje zdjęciowe. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KUPNA VOUCHERA NA WYBRANĄ PRZEZ PAŃSTWA SESJĘ. Można również domawiać większą ilość zdjęć. Jest możliwość wypożyczenia u nas stylizacji na sesję dla kobiet, dziewcząt (2 stylizacje z cenie 45zł). Potrzebny profesjonalny makijaż na sesję? Możemy to zapewnić!

 • SESJA ZDJĘCIOWA EVENTOWA 
  Oferta ta obejmuje zdjęcia z rocznicy ślubu (np. rodziców, dziadków), urodzin, 18-stki, imienin bądź jakiejkolwiek innej imprezy rodzinnej. Dodatkowo można domówić fotoalbum, fotoksiazkę. Cena ustalana idywidualnie.
 • FOTOREPORTAŻ Z CHRZTU ŚWIĘTEGO
  Oferta może obejmować fotografie z mini przygotowań w domu, następnie Chrzest Święty w kościele i pamiątkowe zdjęcia po Mszy Św., a także zdjęcia z rodziną w restauracji. Cena ustalana jest indywidualnie.
 • SESJA NARZECZEŃSKA
  Czas trwania sesji od 1 – 2 godziny, odwiedzamy co najmniej 2 miejsca, otrzymują Państwo 35 fotografii poddanych obróbce graficznej w formie elektronicznej, dodatkowo 8 wybranych zdjęć 15×23 cm w formie wydruku. Do wyboru 2 pakiety.
 • SESJA RODZINNA PLENEROWA BĄDŹ LIFESTYLOWA W DOMU
  Czas trwania sesji to 1 godzina, zwykle są to dwa różne miejsca. Oferta składa się z dwóch pakietów. Pakiet mini to 10 ujęć, zdjęcia oddawane są w formie elektronicznej, a także w formie wydruku 15x23cm (wybrane zdjęcia). Pakiet standard to 25 zdjęć, zdjęcia oddawane są w formie elektronicznej jak również w formie wydruku 15x23cm (8 fotografii) i 1 fotografia w formacie 30x45cm. Koszt sesji zaczyna się od 390zł (w zależności od pakietu).
 • SESJA INDYWIDUALNA – CIĄŻOWA – KOBIECA – SENSUALNA – PORTRETOWA
  Plenerowa bądź studyjna. Podobnie jak w sesji rodzinnej oferta składa się z dwóch pakietów. Pakiet mini to 10 ujęć, zdjęcia oddawane są w formie elektronicznej, jak i w formie wydruku 15×23 cm. Pakiet standard to 25 ujęć, w formie elektronicznej oraz w wydruku. Koszt sesji zaczyna się od 390zł (w zależności od pakietu).