Oferta okolicznościowa

Nie tylko fotografia ślubna

Oprócz fotografii ślubnej, zajmujemy się również fotografią okolicznościową, narzeczeńską, portretową i rodzinną. Fotografując, pragniemy ofiarować pamiątkę, która pozostanie w Twojej rodzinie na pokolenia! 


Dodatkowo w ofercie

Wykonujemy różnego rodzaju sesje zdjęciowe. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ KUPNA VOUCHERA NA WYBRANĄ PRZEZ PAŃSTWA SESJĘ. Można również domawiać większą ilość zdjęć.

 • SESJA ZDJĘCIOWA EVENTOWA 
  Oferta ta obejmuje zdjęcia z rocznicy ślubu (np. rodziców, dziadków), urodzin, imienin bądź jakiejkolwiek innej imprezy rodzinnej. Pakiet obejmuje ok. 50 fotografii w formie elektronicznej oraz w wydruku. Dodatkowo można domówić fotoalbum, fotoksiazkę, album tradycyjny
 • SESJA NARZECZEŃSKA
  Czas trwania sesji od 1 – 2 godziny, odwiedzamy co najmniej 2 miejsca, otrzymują Państwo 35 fotografii poddanych obróbce graficznej w formie elektronicznej, dodatkowo 8 wybranych zdjęć 15×23 cm w formie wydruku
 • SESJA RODZINNA PLENEROWA BĄDŹ LIFESTYLOWA
  Oferta składa się z dwóch pakietów. Pakiet mini to 14 ujęć, zdjęcia oddawane są w formie elektronicznej, a także w formie wydruku 15x23cm. Pakiet standard to 25 zdjęć, zdjęcia oddawane są w formie elektronicznej jak również w formie wydruku 15x23cm.
 • SESJA INDYWIDUALNA – KOBIECA – SENSUALNA – PORTRETOWA
  Plenerowa bądź studyjna. Podobnie jak w sesji rodzinnej oferta składa się z dwóch pakietów. Pakiet mini to 14 ujęć, zdjęcia oddawane są w formie elektronicznej, jak i w formie wydruku 15×23 cm. Pakiet standard to 25 ujęć, w formie elektronicznej oraz w wydruku.