ROMANTYCZNA SESJA ŚLUBNA MARTYNY I PIOTRA W MAGICZNYM LESIE

Romantycznie, klimatycznie, w uroczym otoczeniu natury – sesja ślubna w lesie – taka będzie fotorelacja dzisiejszego wpisu.

Jakie miejsce wybrać na sesję ślubną w plenerze?

Wybór miejsca na plener po ślubie jest kluczowym elementem. Bardzo często podpowiadamy naszym parom, gdzie moglibyśmy się wspólnie wybrać. Pomysłów na ciekawe i urocze miejsce na zdjęcia jest mnóstwo (już wkrótce powstanie o tym szczegółowy poradnik). Zdarza się również, że Państwo Młodzi mają swoje ulubione bądź wymarzone miejsce. Zawsze wcześniej na spokojnie konsultujemy z Młodą Parą jakie są ich oczekiwania. Świetnie jest realizować sesje, która nawiązuje do Waszych zainteresowań.

I tak było w przypadku naszych dzisiejszych bohaterów – Martyny i Piotra. Z racji tego, że Pan Młody jest zawodowo związany z leśnictwem, a Panna Młoda marzyła o zdjęciach w paprociach i łanach zbóż, to sesja ślubna odbyła się w lesie oraz zbożu w promieniach zachodzącego słońca.

Udało się nam znaleźć idealne miejsce. Pogoda tego dnia sprzyjała i dzięki temu wspólnie stworzyliśmy wspaniałą sesję zdjęciową, pełną miłości, uczuć i magii …
Dużą przyjemnością było fotografować to piękne uczucie pomiędzy Martyną a Piotrem. Magia, którą zatrzymaliśmy w kadrach, to właśnie ich
miłość. To ona rodzi piękne chwile i łączy serca. To w jaki sposób na siebie patrzyli czy przytulali się do siebie było wyjątkowe.

A teraz zobaczcie fotorelację z naszej wspólnej sesji fotograficznej. Mamy nadzieję, że zdjęcia się Wam spodobają.

Tak naprawdę piękna i niezapomniana sesja ślubna może powstać nawet kilka kilometrów od Waszego domu, zwłaszcza jeżeli nie macie możliwości wybrać się gdzieś daleko i na dłuższy czas. To Wy jesteście najważniejsi, Wasze emocje i relacja między Wami.
Każdy jest wyjątkowy i Wasze uczucie również. Wszystkie plenery różnią się od siebie, bo to Wy tworzycie w ogromnym stopniu ich klimat.

Marzysz o podobnej sesji ślubnej w lesie bądź na łonie natury, a może interesuje Cię sesja narzeczeńska? Zobacz naszą ofertę bądź skontaktuj się z nami. Porozmawiamy i ustalimy szczegóły 🙂

2 wpisy - “ROMANTYCZNA SESJA ŚLUBNA MARTYNY I PIOTRA W MAGICZNYM LESIE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *