Góry okiem fotografa. Wyprawa z Bapacifoto w Tatry.

Góry. Tatry. Kto nas dobrze zna, to wie, że kochamy te klimaty! I w górach bywamy dość często 🙂 Góry zachwycają swoim pięknem i magią, są również wspaniałą inspiracją.
Uwielbiamy górskie wędrówki, choć niejednokrotnie bardzo wymagające. Jesteśmy typem ludzi, którzy lubią odpoczywać aktywnie 🙂 A tym bardziej, że mamy słabość do przyrody i kochamy mieć z nią bliski kontakt.
To jest niesamowite!! Za każdym razem gdy tu przyjeżdżamy, zakochujemy się na nowo w pięknie niezwykłych krajobrazów, w przyrodzie i potędze natury! Tak naprawdę, widok gór nigdy nam się nie znudzi.

Dlatego korzystając z chwili wolnego, spakowaliśmy najpotrzebniejsze rzeczy i ruszyliśmy w drogę. Już o wschodzie słońca byliśmy na szlaku…eh.. tylko my, aparat i Tatry! O poranku na szlakach nie ma praktycznie nikogo. Można naprawdę odpocząć.

A dlaczego uwielbiamy jeździć w Tatry? I dlaczego góry są nam bliskie? “Kiedyś ktoś mnie zapytał: “Dlaczego chodzisz po górach?” Odpowiedziałem, że ludzi można podzielić na dwa rodzaje: na tych którym nie trzeba tej pasji tłumaczyć i na tych którym się jej nie wytłumaczy.” (Piotr Pustelnik) Czasem trudno jest to komuś wytłumaczyć 🙂 Jeździmy w góry nie tylko dla samego widoku, odpoczynku. Nie wędrujemy, żeby jednie zdobywać szczyty. Po górach chodzimy głównie po to, aby pokonywać swoje słabości.

Zobaczcie kawałek z naszej przygody i oceńcie sami czy było warto!

Giewont o wschodzie słońca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *